Студія Martorelli, створена завдяки професійному досвіду двох власників, Даміано та Люсії Мартореллі, активно працює з 2008 року в мультидисциплінарних сферах, від контексту корпоративного виробництва до мистецького/культурного контексту, у сферах аналізу, організації та управління. Наш досвід був отриманий у цій галузі в австрійській та італійській реальності, пропонуючи індивідуальні рішення.

Ми віримо в незалежність. Студія Martorelli вважає, що кожне рішення вимагає професіоналізму та точності. Не тільки це: також постійна незалежність суджень щодо звернення уваги на зміни, наприклад, на ринку та/або регулювання.
І недостатньо просто поглянути на «домашній сад»: Італія все більше вставляється в міжнародний контекст у постійній еволюції, як з економічної, так і з геополітичної точки зору. Знання того, як інтерпретувати сучасні явища також у світлі історії, культури, технологічних та економічних факторів на глобальному рівні, стає вирішальним для того, щоб мати змогу протистояти викликам завтрашнього дня.

Ми віримо у дотримання правил. З досвіду власників студії Martorelli на національному та міжнародному рівнях ми знаємо, що занадто багато гравців на ринку поводяться як капітани удачі або пірати.
Правила є основою для належного функціонування кожного аспекту соціального тіла. На нашу думку, стандарти – це не «ворог», якого потрібно обійти, а можливість для бізнесу.